Ranking final de 2018: Aquathlon

F1415
RAQUEL DE JESUS COSTA AVULSA 200
MARIANA LATGE RODRIGUES CARLOS EUGENIO CE+3 100
JULIA REZENDE TIANGO VIDATIVA CONSULTORIA 85
F1617
ANA CLARA DOS SANTOS TEIXEIRA PROJETO SOCIAL MONIKE AZEVEDO 200
F2529
POLLIANNA BARBOSA DE CARVALHO MIRANDA VIVIANE FEDER 300
MARIANA FERREIRA CARDOSO #VEMNADAR 85
NAYANA DA SILVA LOURENCO AVULSA 75
F3034
JANAINA GARROT DE SOUZA OLIVEIRA TRIATHLON PARA TODOS 185
ADRIANA MARTINS FOX 75
F3539
JULIANA LEONARDO DE OLIVEIRA VIVIANE FEDER 285
ANA PATRICIA GOMES LAURIANO WALTER TUCHE 230
SABRINA BRITO DA ROCHA RODRIGUES VIVIANE FEDER 145
TATIANA LEITE GONDIM MACIEL #VEMNADAR 120
CLARISSA DU BOCAGE SANTOS PINTO GP COACHING 100
BRUNA FERNANDES DINIZ PEREIRA SKY ASSESSORIA ESPORTIVA 60
PAULA TROJAN MAKAROV FOX 50
F4044
JANAINA DA SILVA ALBUQUERQUE COACH JULIANO VASCONCELLOS 240
FERNANDA THOMMEN JANKOVITZ BX3 BURNS TRIATHLON & ENDURANCE 100
MARCELE GOMES SALAVERRY MR FITNESS TRAINER 85
JULIA SILVA DUARTE BX3 BURNS TRIATHLON & ENDURANCE 75
MONICA CRISTINA DA SILVA RIBEIRO RÔMULO SANTOS 70
KENIA MARTINS MELO PINHEIRO BURNS BX3 BURNS TRIATHLON & ENDURANCE 65
ANA CAROLINA SAMPAIO LACATIVA SPORTS MIX 60
F4549
DENISE CHARPENEL PEQUENO TRIATHLON PARA TODOS 275
DIRCELENE MATOS FOX 155
SANDRA MARA KAWASAKI SKY ASSESSORIA ESPORTIVA 100
NUBIA GABRIELA BENICIO CHEDID OTREINO 85
ROSANE BRAHA OTREINO 60
F5054
ANA MARIA LOPES MOREIRA AVULSA 275
ANDREA SANTOS DA SILVA VIVIANE FEDER 255
ADRIANA FRANÇA SPORTS MIX 70
CLAUDIA MARIA REGIS FERNANDES MARCIA FERREIRA 65
CLAUDIA BUCCERONI GUERRA OTREINO 55
BETSY RABELLO FERREIRA OTREINO 50
F5559
MIRIAM XAVIER VOIGHT TRIATHLON 100
MONICA MONTERO LOMELI #VEMNADAR 85
SELENE MEIRA LAMELLAS TRIATHLON PARA TODOS 75
F-ELI
KAREN OLIVEIRA KRICHANA DA SILVA CARLOS EUGENIO CE+3 285
ISABELE BARBIERI DOS SANTOS AVULSA 245
LUIZA CRAVO DE AZEVEDO AVULSA 100
RENATA SILVA Y NUNES MOREIRA MARCIA FERREIRA 65
BEATRIZ PUCCIARELLI ACQUA RUNNERS/NAVEGANTES 55
F-JNR
LUANA FEDER CAMPOS VIVIANE FEDER 270
M1213
GABRIEL GOMES BARBOSA RÔMULO SANTOS 100
M1415
KAWAN RANGEL MACHADO AVULSO 300
DANIEL PINHO DA ROCHA AVULSO 170
CAIO TRINDADE BENFICA AVULSO 85
M1617
JOAO LUCAS DE SOUZA LIMA SANTANNA COACH JULIANO VASCONCELLOS 300
FERNANDO LUIZ NIEDO AVULSO 210
BERNARDO BAIRRAL ANDRADE KING AMORIM PROJETO SOCIAL MONIKE AZEVEDO 145
HEITOR SA ARANTES DE ASSIS VIDAL PROJETO SOCIAL H2 TRI 130
GABRIEL PINTO DA ROCHA SAUDE 2000 85
NICOLAS MARCONDES COUTO SAUDE 2000 70
M1819
MARCELO LACERDA BARRETO VIVIANE FEDER 100
M2024
FELIPE RAFAEL LEÃO DA COSTA FUZILEIROS NAVAIS-DIVANF 185
ROGERIO AMARO GONCALVES SILVA SAUDE 2000 100
LUCAS SABBO BERNARDO ALESSANDRO GUZMAN 75
M2529
IVANILSON SOARES DE SOUSA FUZILEIROS NAVAIS-DIVANF 200
OCTACILIO MACHADO MARQUES FUZILEIROS NAVAIS-DIVANF 135
FELIPE PENIDO XAVIER CALABRIO AVULSO 85
FELIPE RODRIGUES SEMCOVICI RAMOS AVULSO 70
FERNANDO VALDEVINO DA SILVA JUNIOR TIME ANDERSON SOUZA 60
MARCELO MALTA PEPE GONZAGA AVULSO 60
ALEXANDRE CALS THEOPHILO EB TRI 55
HIGUEL PARGA DE PAIVA NOROES SPORTS MIX 50
DANIEL SARTORE GOMES DE OLIVEIRA SKY ASSESSORIA ESPORTIVA 40
M3034
WILTON LUIS SOARES REIS COACH JULIANO VASCONCELLOS 235
JULIANO DE VASCONCELLOS RIBEIRO COACH JULIANO VASCONCELLOS 160
WILSON DE ASSIS LACERDA JUNIOR EB TRI 100
ANNDRIO LUIZ DO COUTO TRI-GMAR 85
VICTOR JOSE LIMA DUARTE MARCIA FERREIRA 70
TUFFY NAMAN FILHO #VEMNADAR 69
JOAO BRAGA LEAL RAUL FURTADO TEAM 65
ADLER SANTOS CURVELO COLINA LONGA 55
DOUGLAS ESTEVES OLIVEIRA EB TRI 45
BRUNO EDUARDO DO NASCIMENTO E SILVA EB TRI 40
VINICIUS MAGALHAES SALGUEIRO FOX 30
ALEXANDRE MULLER RAMOS AVULSO 15
MARCOS ABREU MADEIRA TEIXEIRA DE ABREU FOX 12
M3539
PAULO VINICIUS VILAR CHRISTOFARO AVULSO 245
FELIPE LEMOS QUERIDO TRI-GMAR 200
DANIEL DE ANDRADE FERREIRA GOMES BX3 BURNS TRIATHLON & ENDURANCE 185
PABLO MATOS TRI-GMAR 185
ANDERSON LUIZ SANTANA MACHADO SAUDE 2000 110
MIGUEL MORONE NETO TRI-GMAR 100
BERNARDO BATISTA SILVA BERALDI ESCOLA DO MAR / RO 85
MAURICIO CLEMENTE PAZ COACH JULIANO VASCONCELLOS 75
BRUNO BRAND FERNANDES R F SPORTS 70
BRUNO XAVIER DE LIMA BR2 ASSESSORIA ESPORTIVA 65
DIEGO NEQUESAURT NEQUE 60
LUIZ FELIPE AGUIAR DE MEDEIROS COACH JULIANO VASCONCELLOS 55
THIAGO DE SOUSA VIDAL CAMPOS LEVANTA E VEM TREINAR 50
DANIEL FREITAS SAKIS LEAL EB TRI 50
ANTONIO GUSTAVO DA SILVA PEREIRA AVULSO 45
RICARDO TAVARES CARDOZO FILHO FOX 35
MARCIO AZEVEDO BELLO CARLOS EUGENIO CE+3 25
LUIZ GUSTAVO BAPTISTA MADEIRA PIPA FOX 20
DORIVAL DE CARVALHO THORP LEVANTA E VEM TREINAR 15
M4044
ALEXSANDRO DOS SANTOS REBOUCAS TRI-GMAR 300
ANDERSON AUGUSTO CARLOS DE SOUZA TIME ANDERSON SOUZA 160
DIOGO HILDEBRANDT ACQUA RUNNERS/NAVEGANTES 125
VINICIUS NOGUEIRA COSTA CARLOS EUGENIO CE+3 85
ALEX DA SILVA OLIVEIRA AVULSO 85
GUSTAVO NEVES COUTO SAUDE 2000 85
RODRIGO OCTAVIO MENDONCA ALVES DE SOUZA VIVIANE FEDER 75
CLAUDIO VINICIUS REIS DE AZEVEDO AVULSO 74
RAPHAEL BADDINI DE QUEIROZ CAMPOS BX3 BURNS TRIATHLON & ENDURANCE 60
FABIANO AUGUSTO DA SILVA CALDEIRA AVULSO 55
MARCELO CHAGAS RODRIGUES VIVIANE FEDER 50
ROMER ZANDOMINGOS ALVES OTREINO 45
JULIO RANGEL DE ALBERNAZ MARCIA FERREIRA 40
GLAUCIO DE LIMA E CASTRO FOX 20
GUSTAVO ALVES CALDEIRA AVULSO 13
MÁRCIO MENDES DE OLIVEIRA MARCIA FERREIRA 10
M4549
MIGUEL HUANG MR FITNESS TRAINER 240
FILIPE AUGUSTO RIBEIRO GOMES CARNEIRO RÔMULO SANTOS 195
FLAVIO RODRIGUES VIANA AVULSO 170
FABIO BARROS DE MATOS RENASCER DAS ÁGUAS / VASCO 145
VICTOR CANONGIA MOURA BX3 BURNS TRIATHLON & ENDURANCE 110
GUSTAVO GOMES MANHAES VIANA CARLOS EUGENIO CE+3 75
DANIEL DA COSTA FERNANDES DE FREITAS FOX 70
DANIELE CESANO OTREINO 65
BRUNO GUEDES FOX 60
MARCIO RENAN VINICIUS ESPINOLA MARQUES FOX 55
ALEXANDRE DA SILVA DE SIQUEIRA AVULSO 30
LUIZ ANTONIO PAZOS MORAES MARCIA FERREIRA 25
M5054
ALEXANDRE DE SOUZA CAMPOS VIVIANE FEDER 300
DIOGO FILIPE AUGUSTO ARANGUREN VILHEGAS VIVIANE FEDER 230
RUBIÃO GOMES TORRES JUNIOR FREE BIKE / ORFEÃO PORTUGAL 205
FERNANDO ROGERIO TORRES DE VASCONCELOS AVULSO 180
EDUARDO PIMENTEL MENEZES AVULSO 135
SALOMAO DA S A P BITTENCOURT RENASCER DAS ÁGUAS / VASCO 135
MARCELO MARCOS DE ALMEIDA ALVAREDO AVULSO 85
EDUARDO LUIZ SEQUEIRA ALVES AVULSO 60
M5559
JULIO CESAR SANTANA DOS SANTOS TRI-GMAR 300
CARLOS ROBERTO PINHEIRO JUNIOR AVULSO 220
RENATO BAPTISTA DOS SANTOS BETO LUNDGREN COACHING 85
WANTUIL DIONISIO TEIXEIRA RENASCER DAS ÁGUAS / VASCO 85
PAULO CEZAR DA SILVA ALONSO SAUDE 2000 75
JOSE LUIZ TRIGAES MARTINS OTREINO 65
FERNANDO SILVA RODRIGUES AVULSO 55
ALEX BRITO FOX 50
M6064
GUILHERME MORONE TRI-GMAR 75
M7099
JOSE ALVACIR CAMPOS OTREINO 100
M-ELI
HUGO AMARAL HORTA BARBOSA VIDATIVA CONSULTORIA 270
LUIZ FELIPE LEBEIS ACQUA RUNNERS/NAVEGANTES 230
WAGNER SIQUEIRA ROMAO EB TRI 165
PEDRO DE FREITAS ARIETA GO3 100
ROMULO IGOR AZEVEDO DOS SANTOS RÔMULO SANTOS 85
ALESSANDRO DOS SANTOS GUZMÁN ALESSANDRO GUZMAN 55
M-JNR
ANTONIO FERRAZ BRAVO NETO VIDATIVA CONSULTORIA 300
LEON OLIVEIRA FAVRE BX3 BURNS TRIATHLON & ENDURANCE 260
GABRIEL S. GARRIDO DE SOUZA VIVIANE FEDER 85
M-S23
PEDRO SILVA Y NUNES MOREIRA MARCIA FERREIRA 300
ARTHUR AZEVEDO DOS SANTOS RÔMULO SANTOS 85